Playstation 3 me bo me qip

Shitet nga: bejt Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
bejm downgrade instalojm multimanin ne ps3 verzionet qe behen shikoni ne foto qmimi me ba downgred 30 euro ne ket llogari vin edhe 5 loja sipas deshires suaj si dhe isntalojm loja ne soni nese keni multimenin qmimi 2 euro per loj per info tjera +377-44-210-686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim