GRUNDIG AUDIORAMA 5000

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN ALTOPARLANTAT E FIRMES SE NJOHUR GJERMANE GRUNDIG AUDIORAMA 5000 , JANE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim