HARMAN KARDON DVD 22

Shitet nga: faruk 01 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET DVD HARMAN KARDON , ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , POSEDON HDMI DALJE , JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim