JAMO E 680

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN ALTOPARLANTAT E TIPIT JAMO E 680 JANE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim