JVC A-S7

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT JVC A-S7

Specifications

Power output: 50 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 40kHz

Total harmonic distortion: 0.05%

Damping factor: 50

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 70dB (MM), 80dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 420 x 149 x 264mm

Weight: 7.2kg

Year: 1979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim