JVC AX Z1010TN

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT JVC AX Z1010TN , KA HYRJE DIGJITALE , JU MIREPRESIM

Power output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 5Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.004%

Damping factor: 200

Input sensitivity: 0.3mV (MC), 4mV (MM), 300mV (line)

Signal to noise ratio: 71dB (MC), 89dB (MM), 112dB (line)

Output: 300mV (line)

Digital inputs: coaxial, optical

Dimensions: 435 x 173 x 459mm

Weight: 16.8kg

Finish: titanium

Accessories: remote control

Year: 1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim