JVC XD-Z505 DAT RECORDER

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET JVC XD-Z505 DAT RECORDER ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE TEKNIKE JU MIREPRESIM

Specifications
Type: digital audio tape deck

Track System: 2-channel stereo

Tape Speed: 4.075, 8.15, 12.225 mm/s

Recording Time: 240 minutes

Heads: rotary

D/A Converter: 1 bit

A/D Converter: delta sigma 1 bit

Sampling Frequency: 48, 44.1, 32kHz

Frequency Response: 2Hz to 22kHz

Signal to Noise Ratio: 92dB

Dynamic Range: 94dB

Total Harmonic Distortion: 0.003%

Analogue Inputs: 63mV (line)

Analogue Outputs: 2.0V (line)

Digital Inputs: coaxial, optical

Digital Outputs: coaxial, optical

Dimensions: 420 x 129 x 336mm

Weight: 6.6kg

Accessories: remote control

Year: 1990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim