MARANTZ SR 520

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET MARANTZ SR 520 , ESHET NE GJENDJEJ TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM

SPECIFICATIONS

Tuning range: FM, MW, LW

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 10Hz to 35kHz

Total harmonic distortion: 0.03%

Damping factor: 50

Input sensitivity: 2.8mV (MM), 160mV (line)

Signal to noise ratio: 90dB (MM)

Dimensions: 416 x 100 x 300mm

Weight: 6.2kg

Year: 1982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim