PANASONIC SA-HT1500 5.1 CHANEL HOME THEATER

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

239 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PANASONIC SA-HT1500 5.1 CHANEL HOME THEATER ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE ESHTE ME DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL , DVD RECORDERI ESHTE ME HARD DISC SI DHE PERFORCUES MUNDET TE LIDHET ME SHUME PAJISJE , JU MIREPRESIMBrand
Panasonic
Model
SC-HT1500
Features
Features
Pro Logic II Dolby Pro Logic Decoder
Dolby Digital Decoder
DTS Decoder
Dialogue Enhancer
Magnetically Shielded Speakers
Spec
Player Type
Progressive Scan DVD-RAM/DVD-R Recorder / Receiver; 80GB hard disk recorder
Compatible Discs
DVD-Audio, DVD-Video, DVD-RAM/DVD-R, CD, CD-R/RW, Video CD, MP3
Channels
5.1
Speakers Configuration
2x Slim Tallboy Speakers
1x Center Channel Speaker
2x OmniCast Surround Speakers
1x Subwoofer
Speakers Power Rating
Total Output Power: 470W
Front: 45W x 2 (120Hz-20kHz, 4 ohms, 1% THD)
Center: 140W (120Hz-20kHz, 4 ohms, 1% THD)
Surround: 45W x 2 (120Hz-20kHz, 4 ohms, 1% THD)
Subwoofer: 150W (45Hz-120Hz, 4 ohms, 1% THD)
AM/FM Tuner
FM/AM Digital Synthesizer Tuner
Input
3x Composite RCA
3x S-Video
Audio in
Optical Digital in
Output
Component Video Out

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim