PERFORCUES ONKYO INTEGRA A 8250

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT ONKYO INTEGRA A 8250 , ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE JU MIREPRESIM.

Specifications

Power output: 70 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 2Hz to 50kHz

Total harmonic distortion: 0.018%

Damping factor: 50

Input sensitivity: 0.16mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 70dB (MC), 80dB (MM), 84dB (line)

Output: 150mV (line)

Semiconductors: 4 x IC, 38 x transistors, 43 x diodes

Dimensions: 435 x 144 x 391mm

Weight: 10.5kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim