PHILIPS DVR 3810 HDD DVD RECORDER

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PHILIPS HDR 3810 HDD DVD RECORDER

HDD 250 GB
DVD RECORDER
DV IN
USB
SCART
REMOTES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim