PIONEER XV DV222

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PIONEER XV DV222 5.1 CHANEL ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE JU MIREPRESIM POSEDON DIRIGJUESIN E VET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim