Paisje te muzikes per veture

Shitet nga: Idriz 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajaqallen me 1100 wat

pajaqalla eshte shum e mir

per pajaqall edhe garantoj


NA KONTAKTONI NE FACEBOOK:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000990696803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim