DIRIGJUES PER PANASONIC

Shitet nga: faruk 23 Tet 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT PANASONIC DVD PLAYER - N2QAJB000069 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim