DIRIGJUES PER PANASONIC

Shitet nga: faruk 24 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT PANASONIC HDD DVD TV - EUR7729KCO ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim