DIRIGJUES PER PANASONIC

Shitet nga: faruk 23 Tet 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT PANASONIC VCR - VEQ0534 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim