DIRIGJUES PER PIONEER - AXD 7398

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT PIONEER - AXD 7398 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim