SAMSUNG DVD VR 375

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET SAMSUNG DVD VR 375 , ESHTE KOMBINIM DVD RECORDER DHE VIDEO RECORDER E PERSHTATSHME PER DVD KLUBE , POSEDON HDMI DALJE ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim