SIARE FUGUE 400

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN ALTOPARLANTAT E TIPIT SIARE FUGUE 400 2X80 WAT , JANE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , PRODHIM FRANCEZ , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim