SONY TA-F70

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT SONY TA-F70
PERFORCUESI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM

Power output: 90 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 1Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.007%

Damping factor: 100

Input sensitivity: 0.125mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 78dB (MC), 88dB (MM), 105dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 8Ω to 16Ω

Dimensions: 430 x 160 x 410mm

Weight: 8.7kg

Year: 1979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim