SONY TA FB940

Shitet nga: faruk 01 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT SONY TA FB940 ESHTE POSEDON EDHE DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM

Specifications

Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 7Hz to 300kHz

Total harmonic distortion: 0.008%

Damping factor: 500

Signal to noise ratio: 94dB (MM), 105dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 430 x 150 x 420mm

Weight: 10.3kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim