DIRIGJUES PER SONY

Shitet nga: faruk 01 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: SONY
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT SONY RMT 503 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim