SONY AV SYSTEMRM SS800

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: SONY
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT SONY AV SYSTEMRM SS800 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim