Studio e markes SANYO

Shitet nga: Alban 03 Krr 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Studion e markes ne fjale.

Te interesuarit te lajmerohen ne tel. prej ores: 09-21.

Ju flm per MIREKUPTIM.

P.S. Shitet KOMPLET.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim