TECHNICS JVC JAMO

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN KETO KOMPONENTE

JAMO ART SPEAKERS 70 eu
TECHNICS SB-F1 VINTAGE SPEAKERS 60 eu
JVC XD-Z505 STEREO VINTAGE DAT RECORDER 250 eu
TECHNICS SE A7 VINTAGE POWER AMPLIFIER 200 eu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim