TECHNICS SB M500 2X160 WAT

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN ALTOPARLANTAT E TIPIT TECHNICS SB M500 , JANE TE FIRMES SE NJOHUR JAPANE , JANE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM

Technics SB-M500 3-WAY Lautsprecher System 160WATT Schwarz TOP ZUSTAND!!!
Zum Verkauf stehen 2x Schwarze
Technics SB M 500
High End Lautsprecher,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim