TECHNICS SE A7 & FISHER CC-9000 PREAMPLIFIER

Shitet nga: faruk 01 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN KETO KOMPONENTE: TECHNICS SE A7 & FISHER CC-9000 PREAMPLIFIER , JANE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM

Specifications
Power output: 60 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.003%

Damping factor: 100

Input sensitivity: 1V

Signal to noise ratio: 110dB

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 430 x 53 x 365mm

Weight: 9.8kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim