TECHNICS SU-A900 MK2

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT TECHNICS SU-A900 MK2 JU MIREPRESIM

Power output: 90 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.01%

Damping factor: 60

Input sensitivity: 0.17mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 64dB (MC), 78dB (MM), 91dB (line)

Channel separation: 50dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 430 x 136 x 365mm

Weight: 9.4kg

Year: 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim