Technics SU-V900

Shitet nga: faruk 01 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT Technics SU-V900
ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , JU MIREPRESIM

Specifications
Power output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.005%

Damping factor: 110

Input sensitivity: 0.25mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 69dB (MC), 79dB (MM), 99dB (line)

Channel separation: 50dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 430 x 183 x 436mm

Weight: 21kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim