Sony DVD SYSTEM DAV-DZ740

Shitet nga: faruk 23 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
SHITET SONY DVD SYSTEM DAV-DZ740 POSEDON HDMI DALJE SI DHE MUNDENI ME INQIZU DIREKT NE USB ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim