2 COPE 2GB DDR3 PC3-12800 ORIGJINALE - E RE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Net Media 23 Tet 19:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

31 EUR

Komuna: Gjilan
SHES 2 COPE 2GB DDR3 PC3-12800 ORIGJINALE TE PA PERDORUR - TE PRODHUESIT MICRON TECHNOLOGY

KETO 2 MEMORJE ME KANE ARDHE ME NJE KOMPJUTER CORE I7 DHE NUK ME NEVOJITEN.

CMIMI 16EU PER COPE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim