LG 17" Touch screen monitor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Net Media 02 Mar 20:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes LG 17" Touch screen monitor te ri te paperdorur. Eshte monitor profesional, shume i qendrueshem dhe shume i pershtatshem per restorane, kafiteri etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim