Monitor Acer x223w 22inch

Shitet nga: Ramadan 14 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   110 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Monitorin Acer x223w.
Rezolucioni: 1680x1050, 1600x1200.
Madhesia: 22 inch.
Monitori eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim