NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit

Shitet nga: BINI Dje 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Kartela Grafike Per Arkitektur dhe Montazha dhe Gaming Me Sharing Shkon Mbi 4GB

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

INFO: https://www.techpowerup.com/gpudb/660/geforce-9600-gs-oem.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim