Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge

Shitet nga: BINI Dje 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge ,sherbejn per lidhjen e 2 Kartelav Grafike te Firmes Nvidia ose AMD

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Qmimi Per Cop Nvidia ose AMD = 10 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim