PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW

Shitet nga: BINI Dje 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim----

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Karetela Wi-fi Model ma i vjeter per lloptop = 25 COP = 2 Euro

Kartela Wi-fi Model i Ri per Lloptop = 7 Cop = 5 Euro

Kartela Wi-fi Modeli i RI per Lloptop Mini Card= 3 COP= 5 Euro

Modema per Lloptop Modeli te ri = 17 COP= 2 Euro

Modema per Lloptop Modelit mat vjeter = 7 COP= 2 Euro

DVD RW PER LLOPTOP ME IDE = 11 COP= 5 Euro

DVD RW PER LLOPTOP ME SATA = 1 COP= 10 EuroPER GJDO INFO SHKRUANI NE EMELL TE MERRJEP APO NE engjideeyes@gmail.com
mbrenda 1 Ore Max kthej pergjegjje per gjithqka,te gjitha jon te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim