Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

Shitet nga: Net Media 11 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese, etj...

Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje.

Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne printer fiskal .

Na kontaktoni per me shume informata

Net Media
044 124 640
Gjilan

program per biznese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim