Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Net Media 02 Mar 20:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN

Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje.

Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne printer fiskal .

Na kontaktoni per me shume informata

Net Media
044 124 640
Gjilan

program per biznese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim