Power per PC ( 220x240 ) w

Shitet nga: Lavdrim Jahiu Dje 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Poweri ne Gjendje Prefekte shum pak i Perdorur arsyja e shitjes se kam ble shtepiz tjeter dhe nuk me pershtatet per ma shum mundeni me pa edhe vet ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim