Printera dhe Skanera HP

Shitet nga: Afrim Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Printeri dhe Skeneri jan ne gjendje shume te mir si teknike ashtu edhe optike
Qmimi i volitshem vetem 20€ per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim