Zotac GeForce GT 610 ZONE 1GB

Shitet nga: BINI 16 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Kartela Grafike Per Arkitektur dhe Montazha dhe Gaming Me Sharing Shkon Mbi 4GB

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

INFO: https://www.zotac.com/ph/product/graphics_card/gt-610-zone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim