FAcomputers Computers Security Cameras Alarm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FAcomputers 07 Gsh 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
FA computers ofron servis dhe shitje te kompjutereve dhe laptopve, si dhe shitjen e te gjitha paisjeve percjellese .

RISI RISI :
Security cameras (komplet, 4x camera +montim) vetem 320€.
Alarm system (komplet, 5xsensora +montim) vetem 280€ .

Siguroni shtepine tuaj me paisjet tuaja!!

Per me shume info na kontaktoni: 044958028 049639566 , VIBER +37744958028 ose ne faqen tone ne Facebook https://www.facebook.com/pages/Fa-computers/163275710395608?ref=hlNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim