Pasta për ftohje të Procesorit

Shitet nga: Shkodran 09 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Pastë për ftohje të Procesorit Origjinal që ndihmon në performanca më të mira, dhe mban temperaturen ne nivel.

1copë është 3Gram dhe kushton 5euro.
5copa nga 3Gram i jap për 20euro

Të interesuarit të kontaktojn në email: (shkodranb94@gmail.com) ose në Viber: (+37744461682)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim