BATERI PER MOTOROLA XT910 DHE XT912

Shitet nga: faruk 23 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET BATERIA PER MODELIN MOTOROLA XT910 XT912 XT885 , ESHTE E RE E PA PERDORUR JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim