SanDisk Ultra Micro SD Card 32GB me deri 30Mb/s

Shitet nga: Edon 12 Gsh 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
SD Kard extra e shpejt per Telefona Mobil me 32GB kapacitet dhe spejtsi deri ne 30mb/s ne krahasim me SD kartelat e thjeshta te cialt kan spejtsi deri ne 15mb/s, kjo eshte edhe njiher me e shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim