FOTO APARATIN PANASONIC LUMIX 12 MEGA PIXELS

Shitet nga: Mentor Mihovci 11 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes FOTOAPARATIN PANASONIC LUMIX 12 mega pixels eshte i ardhun ne ch ne gjendje te rregullet shum pak i perdorun te interesuarit mund te lajmerohen ne mob, viber dhe email. kujdes kapakunte bateria e ka te keputur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim