GoPro HD1080P

Shitet nga: Shkodran 13 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kameren GoPro full HD1080P i ardhur nga Gjermania, është shumë pak i përdorur dhe me paket.
Mund te shihni edhe fotot...

Të interesuarit të kontaktojn në email: (shkodranb94@gmail.com) ose në Viber: (+38649610697)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim