Mbajtesset per objektiv

Shitet nga: Bekim Bllaca Dje 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shiten mbajtese per objektiva te dimensionev te ndryshme te pershtatshme per dasma dhe ambiente te hapura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim