MAG-254 Original Infomir MICRO MPEG 4 HD IPTV

Shitet nga: Mag250iptv Sot 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes paisjet MAG 250-254 Original Infomir MICRO MPEG 4 HD IPTV që punojn ne sistemin IPTV (pa saq) dhe që posedon shum aplikacjone tjera smart. Paisja osht e re e paketuar dhe e testuar me 12 muaj Garancjon.

-Specifikat e MAG 254..

-STi7105 450Mhz,
-Linux 2.6.23,
-Composite AV,
-HDMI 1.3,
-USB x 2, S/PDIF,
-LAN,
-WiFi ReadySuperb reliabilty from the Mag 250 set --top box
-Excellent quality streaming
-12mths UK TV including 14 day catch-up
-HD compatible box
-Minimum 2Mbps download speed required!

-Porosit Online ->>Dërgesa Online në tër Kosovën pa pages<<-

Për Porosi dhe info të tjera rreth kyqjes në sistemin IPTV-programev dhe box MAG 250-254 shkruani në:

Viber: +37744748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim