Resirver HD + 2 Vite Abonim DIGITALB

Shitet nga: Uran F. Rasimi 12 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Resirveri Satelitor Next Minix Tango+ FULL HD Resirveri eshte me abonim automatik nga Fabrika e ka per 2 vite pra deri ne muajin e 3 te vitit 2018 pra e vetmja qe duhet te beni eshte ta futni ne Rrym ta lidhni kabllen e internetit edhe ne satelit i keni te gjitha kanalet e hapura Si ato te Sportit si ato te Digitalb HD pra eshte shum praktik siq e shihni ne foto madhesia e resirverit sa nje Telefon Mobil si dhe ka kabllen per te zgjatur per telekomand ne Abonim perfshihen buqetat me te mira europiane siq jane

Digitalb Hd
Sky De HD
Sky It HD
Sky Sport HD
Bein Sport HD
Sky Uk HD
Arena Sport HD
Movistar + HD
e shum e shum te tjera[

Resirveri gjithashtu posedon edhe mudnesin e abonimit IPTV si dhe Youtube Weather e shumqka tjeter me nje fjal eshte shum praktik te interesuarit te me kontaktojn ne telefonnn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim